Fotowoltaika Turek

Firma I-SPARK działająca na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia w branży elektroenergetycznej, jest gotowa zaoferować Ci możliwość zainstalowania fotowoltaiki w Twoim domu – znajdującym się na terenie Turka i okolic.

Czym są panele fotowoltaiczne? To specjalne moduły pozwalające na innowacyjne przetwarzanie światła słonecznego w prąd, który automatycznie znajduje się w Twoim domu. To doskonale rozwiązanie nie tylko dla osób mieszkających w nasłonecznionym miejscu, albowiem ich konstrukcja pozwala na pobór energii także w pochmurne dni.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy – przed instalacją paneli fotowoltaicznych odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najefektywniejsze rozwiązania elektroenergetyczne oraz zaproponujemy bezkonkurencyjne usługi elektryczne dla Ciebie i Twojej firmy!

fotowoltaika

Zalety fotowoltaiki

Energooszczędna energia pozyskiwania dzięki słońcu zapewnia nie tylko dostęp do tańszego – ale i nieograniczonego prądu, ale także pozbawionego przerw w dostawie. Ponadto systemy fotowoltaiczne są bezobsługowe i szybkie w zamontowaniu. Po rozpoczęciu pracy możesz się cieszyć gotowym systemem nawet w 2-3 dni!

Decydując się na montaż paneli fotowoltainczych otrzymujesz niezależność od wzrostu cen za prąd na aż 40 lat! Ponadto pozyskiwanie energii ze słońca jest ekologiczne i wymaga jedynie zainstalowania paneli – te zaś wykonane z trwałych materiałów zapewniają żywotność nawet na kilkadziesiąt lat.

To nie wszystko – do zalet fotowoltaiki należy także podniesienie wartości nieruchomości w momencie jej potencjalnej sprzedaży. Budynek z gotowymi i prawidłowo zamontowanymi panelami znacząco podwyższa atrakcyjność – a co za tym idzie cenę transakcji.

Serdecznie zapraszamy! Zajmujemy się montażem paneli fotowoltaicznych dla domów, firm oraz budynków rolnych – na dachach oraz gruntach. Pomagamy w wyborze systemów adekwatnych do potrzeb naszych Klientów po to, aby panele były gotowe pokryć całkowite zapotrzebowanie na energię. Pomagamy i podpowiadamy jak uzyskać dotację na Fotowoltaika z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zapraszamy Państwa do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.