Klimatyzacja w domach i firmach Turek

Oferujemy montaż klimatyzacji w domach i firmach w Turku, a także w:

  • budynkach użyteczności publicznej, takich jak przychodnie, szkoły, sale gimnastyczne itp.;
  • halach magazynowych i przemysłowych;
  • budynkach wielorodzinnych – blokach, kamienicach itp.;
  • urzędach i instytucjach państwowych.

 

Korzystając z naszej oferty, możesz spodziewać się konkurencyjnych cen i – w miarę możliwości – krótkich terminów realizacji zlecenia. Proponowane przez nas systemy klimatyzacji charakteryzują się cichą pracą jednostki wewnętrznej, energooszczędnością oraz niską awaryjnością. W efekcie otrzymujesz komfort w upalne dni i wysoką jakość powietrza!

klimatyzacja

Klimatyzacja do biur

Zakładamy klimatyzacje w biurach o każdej powierzchni gwarantującą wysoki komfort pracy, który zapewnia poprawę samopoczucia, a co za tym idzie wydajności pracowników. Doradzamy na każdym etapie współpracy i dostosowujemy parametry chłodnicze do danej przestrzeni tak, aby wykazywały się jak najlepszą wydajnością. W tym celu istotne jest także prawidłowe usytuowanie elementów zewnętrznych i wewnętrznych tak, aby klimatyzacja mogła równomiernie chłodzić, bądź ogrzewać pomieszczenie.

Ponadto dopasowujemy systemy klimatyzacyjne do ilości pomieszczeń oraz ich kształtu, a także zajmujemy się doborem odpowiednich mocowań urządzeń klimatyzacyjnych, takich jak: ścienne, podsufitowe, kasetonowe, czy kanałowe. W celu poprawy powietrza w pomieszczeniach oferujemy również usługi montażu systemów rekuperacji. Doradzamy na każdym etapie współpracy, aby efekt finalny realizacji zapewniał wygodę i komfort osobom znajdującym się w biurze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług!

Zajmujemy się również serwisem klimatyzacji.