Instalacje elektryczne w Turku

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętymi instalacjami elektrycznymi w Turku i okolicznych miejscowościach – oferujemy naszym Klientom usługi:

  • montażowe;
  • serwisowe;
  • instalacyjne;
  • regenerujące.

 

Prowadzimy szeroki zakres usług związanych z instalacją niskoprądową – telewizyjną, komputerową, video-domofonową, alarmową, monitoringową i przeciwpożarową.

Wykonujemy pomiary instalacji elektrycznej, montujemy przyłącza WLZ, przeprowadzamy pomiary oświetlenia, a także zajmujemy się instalacjami odgromowymi oraz fotowoltaicznymi. Ponadto montujemy klimatyzację w domach, firmach i budynkach użyteczności publicznej.

logo i-spark

Elektroinstalacje tradycyjne i inteligentne w Turku

Nasza firma I-SPARK odpowiada za kompleksowe wykonanie elektroinstalacji tradycyjnych i inteligentnych w nowopowstałych budynkach, mieszkaniach, domach, czy wspólnotach mieszkaniowych. Zajmujemy się także modernizacją i wykonaniem instalacji w obiektach remontowanych.

Swoją ofertę instalacji elektrycznych kierujemy do Klientów indywidualnych i przedsiębiorców, a także przedstawicieli instytucji państwowych, czy spółdzielni mieszkaniowych. Każda z naszych prac dostosowywana jest adekwatnie do potrzeb naszych Klientów w taki sposób, aby finalny efekt okazał się trwałym i bezawaryjnym rozwiązaniem na lata.

Pomagamy naszym Klientom w wyborze osprzętu elektrycznego do instalacji, a w wykonywanych przed naszą firmę naprawach, montażach i instalacjach proponujemy wyłącznie akcesoria i urządzenia renomowanych firm. Zapraszamy!

Stawiamy na skuteczność i niezawodność.